De advertentie DS DS3 Crossback crossover te koop bij opbod is verkocht en levert geen zoekresultaten op.
Soortgelijke advertenties
Verkocht
1/20
Merk:
DS
Model:
DS3 Crossback
Type:
crossover
Jaar:
2021
Eerste registratie:
2022-03-29
Kilometerstand:
23340 km
Laadvermogen:
353 kg
Netto gewicht:
1622 kg
Totaalgewicht:
1975 kg
Standplaats:
Zweden Gothenburg
Datum van invoering:
meer dan 1 maand
Voorraad ID-nummer verkoper:
7193708
Veiling:
1
Uitvoeringsdatum:
2024-07-12 17:34
Einddatum:
2024-07-17 20:21
Beschrijving
Afmetingen:
4.118 m × 1.791 m × 1.536 m
Motor
Brandstof:
elektrisch
Versnellingsbak
Type:
automaat
Cabine
Airconditioning:
Climate control:
Navigatie:
Stoelverwarming:
Autoradio:
Cruise control (tempomaat):
Elektrische ramen:
Elektrische spiegels:
Achteruitkijkcamera:
Conditie
Conditie:
gebruikt
Technische inspectie geldig tot:
2025-03-31
Overige details
Kleur:
grijs
NOTE! DURING THE CURRENT CORONA-SITUATION: Kvdpro.com can help you arrange transport to the nearest Swedish port. Email customer service on info@kvdpro.com to book transport.
Flertal lackskador och repor. Fåtal bucklor/dörruppslag.
INTERIOR:
Invändigt några repor, fläckar och märken.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Däcktrycksövervakningslampa lyser.
Previous owners: 2
License number: KAG81Z
Service history: Service utförd vid följande mil: 1449 senast 2023-01-15
Service book: Yes
Number of keys: 1
Finish: Metallic
Textile: Full leather
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 525 kg
Tax weight: 1 620 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: Yes
DS3 Crossback E-Tense
2021
Antispinn
Assistanssystem
Autobroms
Bluetooth
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Regnsensor
Smartphone integration
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car