De advertentie Renault Clio stationwagen te koop bij opbod is verkocht en levert geen zoekresultaten op.
Soortgelijke advertenties
Verkocht
1/12
Merk:
Renault
Model:
Clio
Type:
stationwagen
Jaar:
2014
Eerste registratie:
2014-07-01
Kilometerstand:
108.590 km
Laadvermogen:
393 kg
Netto gewicht:
1.195 kg
Totaalgewicht:
1.588 kg
Standplaats:
Zweden Gothenburg6617 km van u
Datum van invoering:
meer dan 1 maand
Voorraad ID-nummer verkoper:
7212975
Veiling:
1
Uitvoeringsdatum:
2024-07-23 11:17
Einddatum:
2024-07-28 18:17
Beschrijving
Afmetingen:
4,063 m × 1,732 m × 1,448 m
Motor
Vermogen:
90 PK (66.15 kW)
Brandstof:
elektrisch
Versnellingsbak
Type:
handgeschakeld
Cabine
Airconditioning:
Climate control:
Cruise control:
Navigatie:
Stoelverwarming:
Autoradio:
Elektrische ramen:
Elektrische spiegels:
Aanvullende uitrusting
PTO:
Conditie
Conditie:
gebruikt
Technische inspectie geldig tot:
2025-01-31
Overige details
Kleur:
zwart
NOTE! DURING THE CURRENT CORONA-SITUATION: Kvdpro.com can help you arrange transport to the nearest Swedish port. Email customer service on info@kvdpro.com to book transport.
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Stenskott vindruta utanför synfält. Stenskott vindruta i synfält. Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
INTERIOR:
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel smutsig bak.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Servicelampa lyser. Torkarblad utslitna fram. Torkarblad bak utslitet.
Previous owners: 3
License number: CWN294
Manufacture month: toukokuu 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 1290, 2914, 4365, 4976, 5847, 7060, 9438, 10259 senast 2022-12-15
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 912 kg
CO2-emission (petrol): 104 g/km
Tax weight: 1 190 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: No
IV 0.9 TCe 90 5dr
2014
Bluetooth
Regnsensor
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
AUX-ingång
PercentIconNO deductible VAT