Renault MASTER PLANDEKA 10 PALET WEBASTO TEMPOMAT NAWIGACJA LEDY 165KM huifzeilen vrachtwagen < 3.5t
























































































Als u besluit een product tegen een lage prijs te kopen, zorg dan dat u communiceert met de echte verkoper. Ontdek zoveel mogelijk informatie over de eigenaar van het product. Een manier om vals te spelen is om jezelf te vertegenwoordigen als een echt bedrijf. In geval van verdenking, informeer ons hierover voor extra controle, via het feedbackformulier.
Voordat u besluit om een aankoop te doen, moet u zorgvuldig meerdere verkoopaanbiedingen bekijken om inzicht te krijgen in de gemiddelde kosten van uw gekozen product. Als de prijs van de aanbieding die u leuk vindt veel lager is dan vergelijkbare aanbiedingen, moet u dat tot nadenken zetten. Een aanzienlijk prijsverschil kan duiden op verborgen gebreken of een poging van de verkoper om frauduleuze handelingen te plegen.
Koop geen producten waarvan de prijs te veel afwijkt van de gemiddelde prijs voor vergelijkbare producten.
Geef geen toestemming voor dubieuze beloftes en vooruitbetaalde goederen. In geval van twijfel, wees niet bang om details te verduidelijken, vraag om extra foto's en documenten van het product, controleer de authenticiteit van de documenten, en stel vragen.
Dit is het meest voorkomende type van fraude. Oneerlijke verkopers kunnen een bepaald bedrag aan aanbetalingen vragen waarbij u het product "reserveert". Zo kunnen fraudeurs een groot bedrag verzamelen en dan verdwijnen, en u kunt niet langer in contact komen met hen.
- Overmaking van vooruitbetaling naar creditcard
- Maak geen aanbetaling zonder papierwerk dat het proces van het overmaken van het geld bevestigt, als u tijdens de communicatie aan de verkoper twijfelt.
- Overboeking naar een tussenpersoon ("Trustee" account)
- Een dergelijk verzoek zou alarmerend moeten zijn, hoogstwaarschijnlijk communiceert u met een fraudeur.
- Overboeking naar een bedrijfsaccount met een vergelijkbare naam
- Pas op, fraudeurs kunnen zichzelf vermommen als bekende bedrijven, waarbij ze kleine wijzigingen in de naam aanbrengen. Verricht geen geld als de bedrijfsnaam twijfelachtig is.
- Vervanging van eigen gegevens op de factuur van een bestaand bedrijf
- Controleer voordat u een overboeking uitvoert of de opgegeven gegevens juist zijn en of ze betrekking hebben op het opgegeven bedrijf.
Contactgegevens van de verkoper










DMC :: 3500 kg
Zarejestrowany w polsce
Stan bardzo dobry
Sprowadzony
Blokada skrzyni biegów
Światła LED
Radio fabryczne
WEBASTO / ogrzewanie postojowe
OPIS
Prezentujemy auto o dużej ładowności – Renault Master z zabudową typu skrzynia z plandeką i firaną
Wyposażony w kabinę sypialną
Samochód w kolorze srebrnym
sprowadzony z Niemiec
Pojazd prezentuje się bardzo dobrze
jest w znakomitym stanie technicznym i wizualnym
Lakier z niewielkimi śladami użytkowania
Zawieszenie działa bez zarzutu
wnętrze zadbane i komfortowe
Auto w pełni sprawne
nie wymaga żadnych inwestycji
Wyposażone w system AdBlue
spełnia normę emisji spalin EURO6
posiada również tryb ECO
Wszystkie elementy zawieszenia oraz skrzynia biegów funkcjonują prawidłowo
Silnik DCI o pojemności 2.3 litra i mocy 165 KM pracuje wzorowo
Precyzyjna sześciobiegowa skrzynia biegów
Auto wyposażone w tempomat
ogrzewanie postojowe Webasto
kabinę sypialną z jednym miejscem do spania
cztery nowe opony oraz światła LED
Ładowność wynosi 1025 kg
a dopuszczalna masa całkowita to 3500 kg
Zapewniamy minimum formalności
Wyposażenie
START - STOP
Tryb jazdy ECO
Kierownica wielofunkcyjna
Webasto - Ogrzewanie postojowe
Radio Dotykowe
Światła LED
Jedno miejsce sypialne
Skrzynki narzędziowe
USB
Bluetooth
4 X Nowe Opony
Woltomierz
Plandeka otwierana obustronnie
Wymiary powierzchni ładunkowej
Zapraszam do zakupu
Podana cena jest CENĄ NETTO!!
Wystawiamy Fakturę VAT
MOŻLIWOŚĆ KREDYTOWANIA LUB LEASINGOWANIA
100% WARTOŚCI AUTA
PROCEDURA UPROSZCZONA
WYMAGANE DOKUMENTY NIP
REGON
WPIS DO EWIDENCJI
DOWÓD OSOBISTY
WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE Laat contactgegevens zien
NINIEJSZE OGŁOSZENIE JEST WYŁĄCZNIE INFORMACJĄ HANDLOWĄ I NIE STANOWI OFERTY W MYŚL art
66
§ 1
KODEKSU CYWILNEGO
SPRZEDAJĄCY NIE ODPOWIADA ZA EWENTUALNE BŁĘDY LUB NIEAKTUALNOŚĆ OGŁOSZENIA