Nieuw Schmitz Cargobull kipper oplegger

Schmitz Cargobull
€ 39.999
Contact opnemen met verkoper
Bel me terug
Nieuw Schmitz Cargobull kipper oplegger - Autoline
Nieuw Schmitz Cargobull kipper oplegger | Foto 1 - Autoline
Nieuw Schmitz Cargobull kipper oplegger | Foto 2 - Autoline
Nieuw Schmitz Cargobull kipper oplegger | Foto 3 - Autoline
Nieuw Schmitz Cargobull kipper oplegger | Foto 4 - Autoline
Nieuw Schmitz Cargobull kipper oplegger | Foto 5 - Autoline
Nieuw Schmitz Cargobull kipper oplegger | Foto 6 - Autoline
Nieuw Schmitz Cargobull kipper oplegger | Foto 7 - Autoline
Nieuw Schmitz Cargobull kipper oplegger | Foto 8 - Autoline
Nieuw Schmitz Cargobull kipper oplegger | Foto 9 - Autoline
Geïnteresseerd in de advertentie?
Vraag extra foto's aan
1/9
€ 39.999
Houd mij op de hoogte van prijswijzigingen
Kilometerstand: 10 km
Volume: 32 m³
Totaalgewicht: 39.000 kg
Standplaats: Spanje Pinto
Voorraad ID-nummer verkoper: WSM000007SG064627
Datum van invoering: 27 aug 2026
Beschrijving
Afmetingen: 8,85 m × 2,55 m × 2,95 m
Assen
Aantal assen: 3
Wielbasis: 1.310 mm
Bandenmaten: 38565 R 22,5
Aanvullende uitrusting
Huif
Conditie
Conditie: nieuw
Overige details
VIN: WSM000007SG064627
Kleur: wit

Overige details — Nieuw Schmitz Cargobull kipper oplegger

Vehicle Version: SKI 24 SL
Price With Tax: 48398.79
marca: SchmitzCargobull
Concesur S.A. Concesionario Oficial Mercedes-Benz en Madrid con más de 50 años de experiencia dando el mejor servicio al cliente y a tu vehículo
Características Schmitz Cargobull SKI
Ejes
3 ejes
País (gama)
ESPAÑA
Tonelaje
MMA
39 T
Suspensión
Ejes
Distancia entre ejes
1.31 metros
Dimensiones
Altura
2.95 metros
Anchura
2.55 metros
Longitud
8.85 metros
Volumen
32 m³
Neumáticos
Dimensión neumáticos delantes
38565 R 22,5
Dimensión neumáticos traseros
38565 R 22,5
*Condiciones especiales solo por internet
*Anuncio informativo
no vinculante
sin validez contractual y sujeto a disponibilidad en la concesión
Vraag aanvullende informatie aan
Belangrijk
Beschrijving verstrekt door de verkoper. Gelieve alle gegevens rechtstreeks bij de verkoper te verifiëren.
Aankooptips
Veiligheidstips
Verkoperverificatie

Als u besluit een product tegen een lage prijs te kopen, zorg dan dat u communiceert met de echte verkoper. Ontdek zoveel mogelijk informatie over de eigenaar van het product. Een manier om vals te spelen is om jezelf te vertegenwoordigen als een echt bedrijf. In geval van verdenking, informeer ons hierover voor extra controle, via het feedbackformulier.

Prijscontrole

Voordat u besluit om een ​​aankoop te doen, moet u zorgvuldig meerdere verkoopaanbiedingen bekijken om inzicht te krijgen in de gemiddelde kosten van uw gekozen product. Als de prijs van de aanbieding die u leuk vindt veel lager is dan vergelijkbare aanbiedingen, moet u dat tot nadenken zetten. Een aanzienlijk prijsverschil kan duiden op verborgen gebreken of een poging van de verkoper om frauduleuze handelingen te plegen.

Koop geen producten waarvan de prijs te veel afwijkt van de gemiddelde prijs voor vergelijkbare producten.

Geef geen toestemming voor dubieuze beloftes en vooruitbetaalde goederen. In geval van twijfel, wees niet bang om details te verduidelijken, vraag om extra foto's en documenten van het product, controleer de authenticiteit van de documenten, en stel vragen.

Dubieuze vooruitbetaling

Dit is het meest voorkomende type van fraude. Oneerlijke verkopers kunnen een bepaald bedrag aan aanbetalingen vragen waarbij u het product "reserveert". Zo kunnen fraudeurs een groot bedrag verzamelen en dan verdwijnen, en u kunt niet langer in contact komen met hen.

Diverse vormen van deze fraude kunnen zijn:
  • Overmaking van vooruitbetaling naar creditcard
  • Maak geen aanbetaling zonder papierwerk dat het proces van het overmaken van het geld bevestigt, als u tijdens de communicatie aan de verkoper twijfelt.
  • Overboeking naar een tussenpersoon ("Trustee" account)
  • Een dergelijk verzoek zou alarmerend moeten zijn, hoogstwaarschijnlijk communiceert u met een fraudeur.
  • Overboeking naar een bedrijfsaccount met een vergelijkbare naam
  • Pas op, fraudeurs kunnen zichzelf vermommen als bekende bedrijven, waarbij ze kleine wijzigingen in de naam aanbrengen. Verricht geen geld als de bedrijfsnaam twijfelachtig is.
  • Vervanging van eigen gegevens op de factuur van een bestaand bedrijf
  • Controleer voordat u een overboeking uitvoert of de opgegeven gegevens juist zijn en of ze betrekking hebben op het opgegeven bedrijf.
Fraude gesignaleerd?
Laat het ons weten
Veiligheidstips
Soortgelijke advertenties
Prijs op aanvraag
Kipper oplegger
2024
Laadvermogen 31.053 kg Vering lucht/lucht Netto gewicht 6.947 kg Aantal assen 3
Spanje, Vilamalla (Gerona)
TRANSPORTES RAMASSOT SL
Contact opnemen met verkoper
Prijs op aanvraag
Kipper oplegger
2024
Laadvermogen 31.053 kg Vering lucht/lucht Netto gewicht 6.947 kg Aantal assen 3
Spanje, Vilamalla (Gerona)
TRANSPORTES RAMASSOT SL
Contact opnemen met verkoper
Prijs op aanvraag
Kipper oplegger
2024
Laadvermogen 31.053 kg Vering lucht/lucht Netto gewicht 6.947 kg Aantal assen 3
Spanje, Vilamalla (Gerona)
TRANSPORTES RAMASSOT SL
Contact opnemen met verkoper
Verkoopt u machines of voertuigen?
U kunt het met ons doen!
Prijs op aanvraag
Kipper oplegger
2024
Laadvermogen 31.053 kg Vering lucht/lucht Netto gewicht 6.947 kg Aantal assen 3
Spanje, Vilamalla (Gerona)
TRANSPORTES RAMASSOT SL
Contact opnemen met verkoper
€ 26.600 Exclusief BTW
Kipper oplegger
2020
Vering lucht/lucht Aantal assen 3
Spanje, Figueruelas (Zaragoza)
Cargobull Trailer Store Zaragoza
Contact opnemen met verkoper
Prijs op aanvraag
Kipper oplegger
2024
Laadvermogen 29.773 kg Volume 54 m³ Vering lucht/lucht Aantal assen 3
Spanje, Alcasser (Valencia)
Yourtrucks Spain
Contact opnemen met verkoper
Prijs op aanvraag
Kipper oplegger
2024
Laadvermogen 31.053 kg Vering lucht/lucht Netto gewicht 6.947 kg Aantal assen 3
Spanje, Vilamalla (Gerona)
TRANSPORTES RAMASSOT SL
Contact opnemen met verkoper
Prijs op aanvraag
Kipper oplegger
2024
Laadvermogen 31.053 kg Vering lucht/lucht Netto gewicht 6.947 kg Aantal assen 3
Spanje, Vilamalla (Gerona)
TRANSPORTES RAMASSOT SL
Contact opnemen met verkoper
€ 22.950,41 Exclusief BTW
Kipper oplegger
2018
577.562 km
Volume 24,71 m³ Vering lucht/lucht Aantal assen 3
Spanje, Figueruelas (Zaragoza)
Cargobull Trailer Store Zaragoza
Contact opnemen met verkoper
Prijs op aanvraag
Kipper oplegger
2025
Laadvermogen 29.881 kg Volume 246 m³ Vering lucht/lucht Aantal assen 3
Spanje, Alcasser (Valencia)
Yourtrucks Spain
Contact opnemen met verkoper
€ 19.900
Kipper oplegger
2014
Brandstof diesel
Spanje, Pinto
Concesur Madrid
Contact opnemen met verkoper
€ 43.900 Exclusief BTW
Kipper oplegger
2024
Volume 50 m³ Vering lucht/lucht Aantal assen 3
Duitsland, Mengen-Hohentengen
Griener GmbH
Contact opnemen met verkoper
€ 41.080 CZK 990.000
Kipper oplegger
2023
Brandstof benzine Volume 53 m³ Aantal assen 3
Tsjechië, Strančice
Tirbazar
Contact opnemen met verkoper
€ 39.500 Exclusief BTW
Kipper oplegger
2026
Conditie nieuw
Laadvermogen 32.833 kg Volume 28,2 m³ Vering lucht/lucht Netto gewicht 6.167 kg Aantal assen 3
Nederland, Saasveld
Contact opnemen met verkoper
€ 38.990 Exclusief BTW
Kipper oplegger
2024
Volume 52 m³ Netto gewicht 6.000 kg Aantal assen 3
Duitsland, Pohlheim
Tradeplan GmbH
Contact opnemen met verkoper
€ 41.950,40 Exclusief BTW
Kipper oplegger
2026
Conditie nieuw
Volume 39 m³ Vering lucht/lucht Aantal assen 3
Hongarije, Bicske
Schmitz Cargobull Magyarország Kft.
Contact opnemen met verkoper
€ 38.320 PLN 165.000
Kipper oplegger
2025
Conditie nieuw
Volume 40 m³ Vering veer/lucht Aantal assen 3 Opbouw merk Schmitz Cargobull Manier van lossen achterkant
Polen, Pelplin
TADEUSZ DECKA
Contact opnemen met verkoper
nieuw Schmitz Cargobull SKI kipper oplegger nieuw Schmitz Cargobull SKI kipper oplegger nieuw Schmitz Cargobull SKI kipper oplegger
3
€ 37.900 Exclusief BTW
Kipper oplegger
Conditie nieuw
Laadvermogen 29.450 kg Volume 29,9 m³ Vering lucht/lucht Netto gewicht 5.555 kg Aantal assen 3
Polen, Radom
PKS Ratrans
Contact opnemen met verkoper
€ 37.300 CZK 899.000
Kipper oplegger
2022
Aantal assen 3
Tsjechië, Strančice
Tirbazar
Contact opnemen met verkoper
nieuw Schmitz Cargobull kipper oplegger
1
€ 37.950 Exclusief BTW
Kipper oplegger
Conditie nieuw
Volume 38,1 m³ Vering lucht/lucht Aantal assen 3
Polen, Radom
PKS Ratrans
Contact opnemen met verkoper